З жовтня 2021 по вересень 2022 року у рамках проекту Kinder Joy of Moving Tennis Trophy в Україні відбудуться турніри для гравців 2010-2013 р.н.

Гасла проекту JOY OF MOVING та FAIR PLAY закликають дітей, в першу чергу, насолоджуватися чесною грою, грати в задоволення та з повагою до партнера, адже мета – це не обов’язково перемога, це сам процес, спілкування, нові знайомства з однолітками, що такі ж як ти – рухливі, дружні та толерантні!

Четверо гравців матимуть честь представляти Україну на Міжнародному підсумковому турнірі Kinder Joy of Moving Tennis Trophy у листопаді 2022 року.
Команду від України буде визначено у кілька етапів:

  • Перший етап — партнерські турніри для гравців до 10 років (зелений м’яч) та до 12 років (жовтий м’яч) з жовтня 2021 по вересень 2022 року. Перелік турнірів опублікований на сайті kamon.tennis;
  • Другий етап — Національний відбірковий турнір Kinder Joy of Moving Tennis Trophy Ukraine серед призерів Першого етапу (1, 2 та 3 місця) у чотирьох окремих категоріях (юнаки до 10 років, юнаки до 12 років, дівчата до 10 років, дівчата до 12 років) у вересні 2022 року у Києві.

Переможцям Національного відбіркового турніру у чотирьох категоріях (4 гравця), що візьмуть участь у підсумковому турнірі International Master, організатори сплачують проживання та харчування (авіаквитки та страховку сплачують батьки).