Програма Старттеніс, створена на основі методики Tennis10s Міжнародної федерації тенісу, дозволяє сформувати здорову структуру розвитку для гравців 10-ти років та молодше за допомогою трьох різнокольорових рівнів тенісу.

Червоний, Помаранчевий та Зелений рівні тенісу
За допомогою кольорових рівнів створюється система ступеневого розвитку, що дозволяє гравцям мати прогрес відповідно свого віку, здібностям, впевненістю та орієнтиром на змаганнях. У процесі навчання змінюється розмір корту, довжина ракетки, швидкість м’яча та тривалість розіграшів до моменту, коли гравець готовий перейти на стандартний корт з використанням жовтих м’ячів.

Менше, повільніше, простіше — такий лозунг більшість людей сприймає як:

  • Трьохступінчасту версію тенісу;
  • Те, що вона призначена спеціально для дітей, але може застосовуватися і в навчанні дорослих-початківців;
  • Структурований шлях використання більш повільних м’ячів, зменшеного корту, коротших ракеток;
  • Відповідність розмірів тенісного інвентаря віку дитини.

Раціонально та ефективно
Дана програма дозволяє дітям швидше почати грати в теніс і почувати себе більш впевнено, так як:

  • Діти швидше навчаються прийомам гри та починають грати;
  • Тренери навчають гри, а не окремих навичок;
  • У гравців є мотивація лишатися в тенісі, так як вони можуть грати та вдосконалюватися.

Найважливіше — це те, що програма дозволяє молодим та недосвідченим гравцям швидше набувати навичок гри, розвивати тактичне мислення, а також раніше починати грати турніри.

Програма
За допомогою даної програми будь-який тенісний клуб може сформувати структуровану схему навчання, що включає змагання. Тренування та матчі на основі програми забезпечують підготовку до справжньої гри, а не просто пропонують навчання різним компонентам, що зовсім не пов’язані з ігровими ситуаціями.

Зазвичай діти, що починають тренування з жовтих м’ячів, дуже швидко закінчують грати в теніс. М’ячі швидкі, розіграші короткі і в результаті — гри як такої немає! Тому інтерес до тенісу швидко гасне… Дозволяючи дітям більше грати, ми мотивуємо їх до довготривалих тренувань.

Стреси та доросле життя 
Заняття тенісом у психологічно комфортній обстановці дозволяє зняти стрес та розвантажити дитину після школи — завдяки відчуттю успіху у грі та впевненості у собі.  А засвоєні дитиною навички гри в теніс стануть у нагоді в дорослому житті: заняття спортом, вступ до університету за кордоном, участь в переговорах з партнерами по бізнесу в неформальній обстановці.