Табір у Бухті Вікінгів для нас особливий, бо ми приїздим сюди вже багато років підряд. Чудова локація, де є все для занять спортом та відпочинку, неймовірна природа та величезна територія, прекрасне обслуговування, смачна кухня, море розваг.

Запрошуємо юних тенісистів провести кілька тижнів літніх канікул з нами — вдосконалювати свій рівень тенісу та фізичної підготовки, активно відпочивати та спілкуватися з однолітками. Гайда до пригод!

Ми створили двотижневий тенісний інтенсив, що включає два тенісні тренування на день, ігрові години, заняття з фізпідготовки, тактику — все, що важливо для розвитку спортсмена!

Окрім повного занурення у тенісне середовище, учасники кемпу активно відпочивають — мотузковий парк, парк розваг Уруру, творчі заняття, пляж, спортивні та настільні ігри, катамарани, верхова їзда, походи, квести, вечірки, екскурсії Львовом та багато іншого.

Фото з наших кемпів можна подивитися на нашій сторінці Facebook :)

Вік учасників: 7-16 років.
Всі рівні гри у теніс (багато груп).

Вартість путівки (все включено) — 24 900 грн.

Батьки не можуть проживати на території Бухти Вікінгів протягом табору.

Увага! Всі табори буде організовано з дотриманням карантинних вимог: всі заняття на свіжому повітрі, мінімізація контактів з іншими відпочиваючими, харчування в окремих зонах, часте прибирання, щоденнне вимірювання температури, моніторинг самопочуття тощо.

Реєстрація до кемпу нижче:

  Ваше ім'я та прізвище

  Ваш номер мобільного

  Ваш e-mail

  Місто проживання

  Ім'я та прізвище дитини

  Дата народження дитини

  Дата заїзду у табір

  З проживанням?

  Ім'я вашого тренера

  Звідки про нас дізналися

  Питання або доповнення

  captcha

  Також ви можете ознайомитися зі всіма нашими таборами Спортивні табори