Коли хочеться поєднати відпочинок з дітьми зі спортивними активностями, найкращим варіантом буде тенісний кемп сімейного формату.

Вже п’ятий рік поспіль ми обираємо для нашої веселої подорожі великою компанією локацію Бухта Вікінгів біля Львова. Зручне розташування, велика зелена територія, прекрасні умови проживання та відмінне харчування, майданчики для наших тренувань, мотузковий парк, озеро з облаштованим пляжем, кінний клуб — ідеальне місце для відпочинку та тренувань.

Спортивна програма тенісного кемпу розроблена для дітей різного віку та рівня гри, у тому числі для початківців. Щодня у дітей 2 тенісні тренування, заняття з фізичної підготовки, спортивні ігри. А у вільний від тренувань час їх чекають веселі активності, творчі заняття, походи та екскурсії.

3 години зранку та 2 години після обіду наші юні учасники проводять з тренерами та вожатими. Батьки тим часом можуть дистанційно працювати, займатися спортом, відпочивати на пляжі чи в СПА, пройти курс масажу або навіть зїздити до Львова)

Для батьків, що мають бажання грати в теніс, ми також передбачили таку можливість. Індивідуальні тренування чи тренування в міні-групах можна замовити при реєстрації або напередодні поїздки.

Вік учасників табору — від 4 років.
Рівень тенісу: «з нуля», Червоний, Помаранчевий, Зелений.

Вартість путівки для пари (мама+дитина; все включено): 41 900 грн.

Фото з наших кемпів можна подивитися на нашій сторінці Facebook :)

Також ми будемо раді вашим татам, бабусям, дідусям, братам/сестрам та друзям. Місця та веселощів вистачить на всіх!)

Увага! Всі табори буде організовано з дотриманням карантинних вимог: всі заняття на свіжому повітрі, мінімізація контактів з іншими відпочиваючими, харчування в окремих зонах, часте прибирання, щоденнне вимірювання температури, моніторинг самопочуття тощо.

Заповніть, будь ласка, попередню заявку, якщо вас зацікавив такий формат табору.

  Ваше ім'я та прізвище
  Ваш номер мобільного
  Ваш e-mail
  Місто проживання
  Ім'я та прізвище дитини
  Дата народження дитини
  Дата заїзду в табір
  Ім'я вашого тренера
  Звідки про нас дізналися

  Питання або доповнення
  captcha


  Також ви можете ознайомитися зі всіма нашими таборами Спортивні табори