Коли хочеться поєднати відпочинок з дітьми зі спортивними активностями, найкращим варіантом буде тенісний кемп сімейного формату.

Вже восьмий рік ми обираємо для нашої веселої подорожі великою компанією крутезну локацію Бухта Вікінгів біля Львова. Безпечне розташування (поблизу немає нічого крім лісу), велика зелена територія, прекрасні умови проживання та відмінне харчування, майданчики для наших тренувань, мотузковий парк, озеро з облаштованим пляжем, кінний клуб — ідеальне місце для відпочинку та тренувань.

Спортивна програма тенісного кемпу розроблена для дітей різного віку та рівня гри, у тому числі для початківців. Щодня у дітей 2 тенісні тренування, заняття з фізичної підготовки, спортивні ігри. А у вільний від тренувань час їх чекають веселі активності, творчі заняття, походи та екскурсії.

Цілих 3 години зранку та 2 години після обіду наші юні учасники проводять з тренерами. Батьки тим часом можуть дистанційно працювати, займатися спортом, відпочивати на пляжі чи в СПА, пройти курс масажу або навіть з’їздити до Львова.

Для батьків, що мають бажання грати в теніс, ми також передбачили таку можливість. Індивідуальні тренування чи тренування в міні-групах можна замовити при реєстрації.

Вік учасників табору — від 4 років.
Рівень тенісу: «з нуля», Червоний, Помаранчевий, Зелений.

Вартість путівки для пари у номері «Полулюкс» (мама+дитина; все включено): 65 900 грн.

Фото з попередніх кемпів можна подивитися на нашій сторінці Facebook :)

Також ми будемо раді вашим татам, бабусям, дідусям, братам/сестрам та друзям. Місця та веселощів вистачить на всіх!)

Для реєстрації та запитань просто напишіть у месенджер: