Спортивна програма тенісних зборів, розроблена провідним тренером Олексієм Степанюком, щоденно включає два групові тенісні тренування по 2 години на корті, заняття з фізпідготовки, заняття з тактики, обговорення важливих психологічних питань — загалом понад 6 годин комплексного інтенсиву для підготовки спортсмена.

Безпечна та чудова локація, де є все для занять спортом та відпочинку, неймовірна природа та величезна територія, прекрасне обслуговування, смачна кухня, море розваг.
Територія бази є безпечною, тому що знаходиться у лісі, а поруч немає об’єктів інфраструктури.

У вільний від тренувань час на учасників зборів чекає насичена програма активного відпочинку — мотузковий парк, парк розваг Уруру, творчі заняття, пляж, спортивні та настільні ігри, катамарани, верхова їзда, походи, квести, вечірки та багато іншого.

Фото з усіх кемпів можна переглянути на нашій сторінці facebook.

Вік учасників: 9 — 13 років.
Рівень гри — учасники турнірів ФТУ до 12 років та Смотр-конкурсів ФТУ.

Вже підтвердили участь у зборах: Третяченко Руслан (2010р., № 28 ФТУ до 14 років), Тен Тимур (2012р., № 20 ФТУ до 12 років), Третяченко Герман (2013р.), Шапошников Іван (2014р.)

Перед початком зборів наш тренер обов’язково спілкується з вашим основним тренером стосовно особливостей тренувального процесу!

Вартість путівки (все включено) — 35 900 грн.

Для реєстрації та запитань просто напишіть у месенджер: