З жовтня 2019 р. до травня 2020 р. у рамках проекту Kinder + Sport Tennis Trophy в Україні (Київ, Харків, Львів) відбудуться турніри для гравців 2008-2011 р.н.

Гасла проекту JOY OF MOVING та FAIR PLAY закликають дітей, в першу чергу, насолоджуватися чесною грою, грати в задоволення та з повагою до партнера, адже мета – це не обов’язково перемога, це сам процес, спілкування, нові знайомства з однолітками, що такі ж як ти – рухливі, дружні та толерантні!

4 гравців матимуть честь представляти Україну на Міжнародному підсумковому турнірі Kinder + Sport Tennis Trophy у жовтні 2020 року.
Команду від України буде визначено у кілька етапів:

  • Перший етап — Участь у турнірах День Гри на Зеленому та Жовтому Рівнях;
  • Другий етап — Національний відбірковий турнір Kinder + Sport Tennis Trophy на Зеленому та Жовтому Рівнях серед фіналістів Першого етапу (1-2 місця) — у кінці травня 2020 року.

Фіналістам Національного відбіркового турніру у двох вікових категоріях (2 гравці 2008-2009 р.н. та 2 гравці 2010-2011 р.н.), що візьмуть участь у підсумковому турнірі International Master, організатори сплачують проживання та харчування (авіаквитки та страховку сплачують батьки).