Менше, повільніше, простіше — такий лозунг більшість людей сприймає як:

  • Трьохступінчасту версію тенісу;
  • Те, що вона призначена спеціально для дітей, але може застосовуватися і в навчанні дорослих-початківців;
  • Структурований шлях використання більш повільних м’ячів, зменшеного корту, коротших ракеток;
  • Відповідність розмірів тенісного інвентаря віку дитини.

Раціонально та ефективно
Дана програма дозволяє дітям швидше почати грати в теніс і почувати себе більш впевнено, так як:

  • Діти швидше навчаються прийомам гри та починають грати;
  • Тренери навчають гри, а не окремих навичок;
  • У гравців є мотивація лишатися в тенісі, так як вони можуть грати та вдосконалюватися.

Найважливіше — це те, що програма дозволяє молодим та недосвідченим гравцям швидше набувати навичок гри, розвивати тактичне мислення, а також раніше починати грати турніри.

Програма
За допомогою даної програми будь-який тенісний клуб може сформувати структуровану схему навчання, що включає змагання. Тренування та матчі на основі програми забезпечують підготовку до справжньої гри, а не просто пропонують навчання різним компонентам, що зовсім не пов’язані з ігровими ситуаціями.

Зазвичай діти, що починають тренування з жовтих м’ячів, дуже швидко закінчують грати в теніс. М’ячі швидкі, розіграші короткі і в результаті — гри як такої немає! Тому інтерес до тенісу швидко гасне… Дозволяючи дітям більше грати, ми мотивуємо їх до довготривалих тренувань.

Стартики — валюта Стартеніс 
На кожному тренуванні, турнірі чи спортивному таборі Старттенніс юні гравці отримають наклейки з веселими картинками, які вони можуть обмінювати на подарунки чи обмінюватись із друзями-тенісистами. Стартики мотивують дітей продовжувати тренування та приносять радість!

Стреси та доросле життя 
Заняття тенісом у психологічно комфортній обстановці дозволяє зняти стрес та розвантажити дитину після школи — завдяки відчуттю успіху у грі та впевненості у собі.  А засвоєні дитиною навички гри в теніс стануть у нагоді в дорослому житті: заняття спортом, вступ до університету за кордоном, участь в переговорах з партнерами по бізнесу в неформальній обстановці.